Social media beauty

O MNIE

cześć !

jestem Anita Bujakowska

i jestem właścicielką social media beauty

Wykorzystując swoją pasję i doświadczenie, pomogę Ci w budowaniu marki osobistej w mediach społecznościowych, ale także dostarczę Ci inspiracji, wsparcia i motywacji w osiąganiu Twoich celów. Jestem przekonana, że razem możemy stworzyć coś wyjątkowego i być wyróżniła się w świecie social mediów. Sprawdź jak mogę Ci pomóc ! 

Konsultacje 1:1

Wyprzedź innych !

Szablony i Grafiki

Wyróżnij się !

Audyt Konta

Rozwiń skrzydła !

Obsługa konta

Zaoszczędź czas !

Screenshot_20230806-123017_Gallery-01

dlaczego ja?

Moje supermoce - Twój sukces !

1

Indywidualne podejście

... bo każda z Was jest inna

Każda z Was jest wyjątkowa, boryka się z różnymi wyzwaniami w obszarze mediów społecznościowych i ma swoje unikalne historie. Dlatego moje podejście jest indywidualnie dopasowane do Twoich potrzeb i celów, oparte na moim wieloletnim doświadczeniu

✔ Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wsparcia w budowaniu osobistej marki, zwiększaniu zaangażowania czy lepszego zrozumienia zasad działania Instagrama, jestem tutaj, aby Ci pomóc.

✔ Niezależnie od tego, czy jesteś przedsiębiorczą kobietą, która rozkręca własny biznes, czy też szukasz sposobu na zwiększenie swojej widoczności online razem opracujemy plan działania, który uwzględni Twoją osobowość i indywidualne cele, abyś osiągnęła sukces w mediach społecznościowych!

 

2

Nieustanny rozwój

... bo samodoskonalenie to inwestycja

✔ Nieustannie inwestuję w swój rozwój, śledząc najnowsze trendy i zmiany w świecie Social Mediów, aby zapewnić Ci najlepsze wsparcie i być na bieżąco z nowościami, które korzystnie wpłyną na Twoje cele w mediach społecznościowych.

Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu “Zarządzanie e-commerce i social media” oraz zdobyłam cenne doświadczenie podczas licznych szkoleń prowadzonych przez specjalistów z wieloletnią praktyką w obszarach Google Ads, Google Analytics oraz content marketingu.

✔ Aktualnie uczestniczę w intensywnym szkoleniu z monetyzacji i automatyzacji działań na platformie Instagram, co pozwoli mi dostarczać Ci jeszcze bardziej skuteczne strategie i narzędzia, by osiągnąć lepsze wyniki i maksymalizować korzyści z obecności w mediach społecznościowych.

5

Co mnie wyróżnia?

... bo moje zaangażówanie to twój sukces

KREATYWNOŚĆ to moja drugie ja. Mam mnóstwo pomysłów i chętnie się nimi dzielę, co wzbogaci naszą współpracę i wyróżni Twoją markę na Instagramie.

✔ Jestem OPTYMISTKĄ i wierzę, że razem osiągniemy sukces, tworząc zgrany duet gotowy do wyzwań i osiągnięcia celów.

✔ Mam poczucie HUMORU, które rozluźni atmosferę, sprawi, że poczujesz się komfortowo i pomoże nawiązać pozytywne relacje.

✔ Jestem nie tylko Twoim partnerem w biznesie, ale także źródłem  INSPIRACJI i MOTYWACJI. Gdy potrzebujesz motywacji i  zastrzyku pozytywnej energii, jestem tu, by dać Ci “kopniaka” do działania i pomóc osiągnąć Twoje cele.

 

 

konsultacje z instagrama

moja Historia

Jak się to zaczęło ?

Zdjęcie WhatsApp 2023-08-06 o 16.38.42

dawno dawno temu...

Już od najmłodszych lat lubiłam tworzyć i zawsze byłam kreatywna. Malowałam obrazy i tworzyłam biżuterię z kamieni, ale to nie było to. Całe życie szukałam zajęcia, które połączyłoby w sobie elementy pomagania innym, twórczego kreatywnego myślenia i działania.

Obecnie ...

Dokładnie 31 grudnia 2022 roku podjęłam decyzję, że połączę swoją pasję do tworzenia, chęć pomagania innym, 20-letnie doświadczenie w sprzedaży oraz 6-letnie w obszarze marketingu mediów społecznościowych w jedną spójną całość. W efekcie narodziła się idea SOCIAL MEDIA BEAUTY.

Zdjęcie WhatsApp 2023-08-06 o 16.41.30
konsultacje z instagrama

Zapraszam Cię do Sklepu !

Sprawdź jakie narzędzia pomogą Ci zbudować zaangażowaną społeczność, tworzyć posty które sprzedadzą Twoje produkty a Ty osiągniesz niezależność finansową