Social media beauty

konsultacje z instagrama

REGULAMIN POZYSKIWANIA OPINII

Niniejszy regulamin dotyczy pozyskiwania, publikowania i weryfikowania opinii na temat świadczonych przez Sociel Media Beauty Anita Bujakowska usług i  produktów. Opinie, które pojawiają się na stronie https://socialmediabeauty.pl/, są autentyczne i pochodzą od osób i firm, które faktycznie skorzystały z moich usług.

Weryfikacja opinii na stronie odbywa się w następujący sposób:

  1. Publikowane opinie otrzymywane są od Klientów, którzy skorzystali z moich produktów i usług.
  2. Opinie pochodzą z różnych źródeł, takich jak wiadomości prywatne na social mediach (Instagram), wiadomości mailowa oraz formularze Google, które Klient otrzymuje ode mnie po wykonaniu usługi, bądź zakupie oferowanych przeze mnie produktów.
  3. Wybrane opinie są przeze mnie kopiowane, przepisywane lub w formie zrzutów ekranu i publikowane ręcznie, po wcześniejszym opracowaniu szaty graficznej.
  4. Opcja publikowania opinii przez osoby, które nie korzystały z naszych produktów i usług nie jest możliwa.
  5. Nie oferujemy wynagrodzenia za wystawianie opinii na temat naszych usług i produktów
  6. Wystawienie opinii przed Klientów jest dobrowolne.
 

Brak zgody na publikację i cofnięcie publikacji opinii

W przypadku chęci cofnięcia opublikowanej opinii, skontaktuj się proszę ze mną mailowo pod adresem: socialmedia.bujakowska@gmail.com, a usunę ją niezwłocznie z mojej strony.

Zachęcamy do regularnego sprawdzania naszego regulaminu, ponieważ może być aktualizowany ze względu na zmiany przepisów lub wewnętrznych zmian w naszej firmie.

Regulamin obowiązuje od 01.07.2023.